Producenci
LogiLink Hub USB 3.0, 3 porty, z czytnikiem kart pamięci
Opis
- Hub USB 3.0
- 3 porty USB
- Zgodny ze specyfikacją USB 3.0 / USB 2.0 / USB 1.1
- Obsługuje USB 3.0 High-Speed do 5 Gbps
- Z funkcją czytnika kart dla kart SD (do 2 TB), jak również kartami microSD, M2, MS (Duo / Pro) i CF
- Czytnik kart Multi-LUN R / W
- Zgodny z Mac OS / Windows / Chrome OS / Linux
- Zasilanie przez złącze USB
Dane techniczne
| Typ kart pamięci | SD |
| Typ kart pamięci | Compact Flash |
| Typ kart pamięci | Memory Stick |
| Typ kart pamięci | microSD |
| Standard pamięci SD / CF | SDXC |
| Standard pamięci SD / CF | SDHC |
| Standard pamięci SD / CF | SD |
| Interfejs | USB 3.0/USB 3.1 gen 1/USB 3.2 gen 1 |
| Gniazda we/wy | 3 x USB 3.0 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Linux |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Chrome OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 85 x 42 x 48 mm |
| Waga | 231 g |
| Pozostałe parametry | Długość kabla: 1m |