Producenci
LogiLink Hub USB-C 3.1, 3-porty z czytnikiem kart
Opis
Dane techniczne
| Rodzaj | Pasywny |
| Liczba portów | 3 |
| Standard | USB 3.1/USB 3.1 gen 2/USB 3.2 gen 2 |
| Standard | USB 3.0/USB 3.1 gen 1/USB 3.2 gen 1 |
| Porty | 3 x USB Type A Żeńska |
| Porty | 1 x czytnik kart SD |
| Porty | 1 x USB Type C Męska |
| Zasilanie | USB 5V |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Linux |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Android |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 324 x 29 x 10 mm |
| Waga | 40 g |
| Pozostałe parametry |
|