Producenci
LogiLink Hub USB-C 3.1 4-porty ultra slim, czarny
Opis
Dane techniczne
| Rodzaj | Pasywny |
| Liczba portów | 4 |
| Standard | USB 3.0/USB 3.1 gen 1/USB 3.2 gen 1 |
| Standard | USB 3.1/USB 3.1 gen 2/USB 3.2 gen 2 |
| Porty | 1 x USB Type C Żeńska |
| Porty | 3 x USB Type A Żeńska |
| Porty | 1 x USB Type C Męska |
| Zasilanie | USB 5V |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Android |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Linux |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Chrome OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 300 x 30 x 10 mm (z kablem) |
| Waga | 36 g |
| Pozostałe parametry |
|