Producenci
LogiLink Kabel DisplayPort do HDMI 4K 3 m
Opis
Kabel DisplayPort na HDMI firmy LogiLink nadaje się do łączenia komputera z urządzeniem HDMI. Pozłacane styki i rozdzielczość do 4K x 2K.
Dane techniczne
| Długość przewodu | 3 m |
| Rodzaj | Kabel |
| Zastosowanie | Wideo |
| Złącza #1 | HDMI Typ A Męska |
| Złącza #2 | DisplayPort Męska |
| Standard | HDMI High Speed with Ethernet |
| Standard | HDMI Ultra HD 4K |
| Standard | HDMI Standard |
| Kolor | Czarny |
| Waga | 0.147 kg |