Producenci
LogiLink Kabel HDMI 4K/60Hz, aluminium 2m Czarny
Opis
Kabel HDMI 4K/60Hz
- Pozłacany
- Opakowanie: torba nylonowa
Dane techniczne
| Długość przewodu | 2 m |
| Rodzaj | Kabel |
| Zastosowanie | Wideo |
| Złącza #1 | HDMI Typ A Męska |
| Złącza #2 | HDMI Typ A Męska |
| Standard | HDMI High Speed |
| Standard | HDMI Standard |
| Standard | HDMI Standard with Ethernet |
| Standard | HDMI Ultra HD 4K |
| Kolor | Czarny |
| Kolor | Srebrny |
| Waga | 0.099 kg |
| Pozostałe parametry |
|