Producenci
LogiLink Kabel mini DisplayPort do HDMI,4K 1m Biały
Opis
Dane techniczne
| Długość przewodu | 1 m |
| Rodzaj | Kabel |
| Zastosowanie | Wideo |
| Złącza #1 | Mini DisplayPort Męska |
| Złącza #2 | HDMI Typ A Męska |
| Standard | HDMI Standard with Ethernet |
| Standard | HDMI High Speed with Ethernet |
| Standard | HDMI Ultra HD 4K |
| Standard | HDMI High Speed |
| Standard | HDMI Standard |
| Standard | HDMI Standard Automotive |
| Kolor | Biały |
| Waga | 0.049 kg |
| Pozostałe parametry | Pozłacane złącze i styki |