Producenci
LogiLink Karta WLAN 802.11ac 1200Mbps
Opis
Dane techniczne
| Typ | WiFi |
| Chipset | Realtek 8812BU |
| Interfejs | USB |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Pasmo | 5 GHz |
| Standardy | 802.11n |
| Standardy | 802.11b |
| Standardy | 802.11g |
| Standardy | 802.11a |
| Standardy | 802.11ac |
| Antena | Wewnętrzna |
| Zysk anteny | 10 dBi |
| Bezpieczeństwo | WPS, 64/128bit WEP, WPA/WPA2, WPA-PSK, WPA2-PSK(TKIP/AES) |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Linux |
| Pozostałe parametry |
|