Producenci
LogiLink Karta WLAN 802.11ac USB2.0, z anteną
Opis
Mobilny bezprzewodowy adapter USB 2.0 USB z anteną zewnętrzną firmy LogiLink. Szybkie przesyłanie danych do 150 Mbit / s przy 2,4 GHz i 433 Mb / s przy 5 GHz, obsługuje standard IEEE 802.11ac / a / b / g / n. Szyfrowanie WEP, WPA, WPA2, WPA-PSK, TKIP, AES zapewnia optymalne bezpieczeństwo.
Dane techniczne
| Typ | WiFi |
| Chipset | Realtek 8811AU |
| Interfejs | USB |
| Porty we/wy | 1 x USB 2.0 |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Pasmo | 5 GHz |
| Standardy | 802.11b |
| Standardy | 802.11g |
| Standardy | 802.11a |
| Standardy | 802.11n |
| Standardy | 802.11ac |
| Liczba anten | 1 |
| Antena | Zewnętrzna odłączana |
| Zysk anteny | 3 dBi |
| Bezpieczeństwo | 64/128-bit WEP, WPA, WPA2, WPA-PSK, TKIP, AES |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Linux |
| Wymiary | 79 x 113 x 12 mm |
| Waga | 34 g |
| Pozostałe parametry |
|