Producenci
LogiLink Ładowarka samochodwa USB z kablem USB-C 10.5W
Opis
Ładowarka samochodwa USB z kablem USB-C 10.5W
- Wejście: DC 12-24V
- Wyjście: maks. 5V / 2,1A (10,5 W)
- 2 porty: 1 stały kabel USB-C + 1 port USB
- 40 cm zwinięty kord, rozciąga się do 1m
- Wsparcie dla zabezpieczeń przed zwarciem i zwarciem
- Wymiary: 58,5 x 30 x 434,5 mm
- Waga: 30g
- Czarny kolor
Dane techniczne
| Rodzaj | Samochodowa |
| Moc | 10.5 W |
| Napięcie wyjściowe | 5 V |
| Prąd wyjściowy (maks.) | 2.1 A |
| Długość przewodu | 1 m |
| Złącza | 1 x USB 2.0 |
| Złącza | 1 x USB (Type C) |
| Pasuje do | Uniwersalna ładowarka samochodowa |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 58,5 x 30 x 434,5 mm |
| Waga | 30 g |