Producenci
LogiLink Nano adapter WLAN 802.11ac , USB2.0
Opis
Dane techniczne
| Typ | WiFi |
| Chipset | Realtek 8811AU |
| Interfejs | USB |
| Pasmo | 2,4 GHz |
| Pasmo | 5 GHz |
| Standardy | 802.11n |
| Standardy | 802.11a |
| Standardy | 802.11b |
| Standardy | 802.11g |
| Liczba anten | 1 |
| Antena | Zewnętrzna stała |
| Antena | Wewnętrzna |
| Zysk anteny | 2 dBi |
| Bezpieczeństwo | 64/128-bit WEP, WPA, WPA2, WPA-PSK, TKIP, AES |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Linux |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Unix |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Waga | 0.002 kg |
| Pozostałe parametry |
|