Producenci
LogiLink Obrotowa podstawa pod monitor, aluminiowa
Opis
Nigdy nie było tak łatwo obracać ekran bez irytującego przesuwania. Ta podstawka pod monitor umożliwia obrót o 360° i zapewnia płynny ruch przy ustawianiu w pożądanej pozycji. Dzięki temu ekran może być oglądany optymalnie z każdego kąta. Wyposażona w 4 gumowe podkładki, które zapobiegają zarysowaniom i ślizganiu.
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Monitory |
| Rodzaj | Biurkowy |
| Obciążenie (maks.) | 5 kg |
| Obrót | 360 ° |
| Materiał | Aluminium |
| Kolor | Srebrny |
| Wymiary | Wysokość: 9 x szerokość: 218 x długość: 218 mm |
| Waga | 0.5 kg |
| Pozostałe parametry |
|