Producenci
LogiLink Podstawa pod monitor / Notebook, 20kg max
Opis
Podstawka pod monitor LogiLink zapewnia optymalny widok na monitor. Podwyższenie ekranu zmienia kąt widzenia i jednocześnie pozycję siedzenia.
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Monitory |
| Rodzaj | Biurkowy |
| Rodzaj | Statyw |
| Przekątna ekranu (min.) | 13 '' |
| Przekątna ekranu (maks.) | 32 '' |
| Obciążenie (maks.) | 20 kg |
| Materiał | Stal |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | Wysokość: 100 x Szerokość: 235 x Długość: 370 mm |
| Waga | 1.195 kg |
| Pozostałe parametry |
|