Producenci
LogiLink Słuchawka bluetooth mono z mikrofonem
Opis
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Call center |
| Przeznaczenie | Telefonia komórkowa |
| Konstrukcja | Nauszne |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Dźwięk | Mono |
| Funkcje bluetooth | HFP (Hands-Free Profile) |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 20 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 20 kHz |
| Czułość | 85 dB |
| Mikrofon | Na pałąku |
| Kolor | Czarny |
| Pozostałe parametry | - Regulowane ramię do różnych rozmiarów głowy |