Producenci
LogiLink Słuchawki do Mp3/telefonu, douszne - czarne
Opis
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Telefonia komórkowa |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Konstrukcja | Douszne |
| Technologie | Brak |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Dźwięk | Stereo |
| Funkcje bluetooth | Nie dotyczy |
| Impedancja | 32 Ohm |
| Pasmo przenoszenia (min.) | 50 Hz |
| Pasmo przenoszenia (maks.) | 18 kHz |
| Czułość | 109 dB |
| Mikrofon | Nie |
| Długość przewodu | 1.1 m |
| Kolor | Czarny |
| Waga | 15 g |
| Pozostałe parametry | - Moc maksymalna: 10 mW |