Producenci
LogiLink Stacja dokująca USB3.2 8-portów, mini Czarna
Opis
- Łączy do 8 urządzeń z laptopem za pomocą jednego kabla USB-C
- Kompaktowa konstrukcja, idealna do podróży
- Złącze 1: USB-A (męskie)
- Złącze 2: USB-C (żeńskie)
- Rozszerzenie 8 w 1: 1x port zasilania USB-C, 3x USB 3.0 USB-A, 1x czytniki kart SD/microSD/M2/MS/CF
- Zgodny ze specyfikacją USB 3.0/2.0/1.1
- Maks. szybkość transmisji danych: 5 Gbit/s
- Obsługuje Windows i Mac OS
- Plug-and-play nie wymaga instalacji sterowników
Dane techniczne
| Typ kart pamięci | SD |
| Typ kart pamięci | Memory Stick |
| Standard pamięci SD / CF | SDXC |
| Standard pamięci SD / CF | SDHC |
| Czytnik Smart Card | Nie |
| Interfejs | USB Type C 3.0/USB 3.1 gen 1/USB 3.2 gen 1 |
| Gniazda we/wy | 3 x USB 3.0 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 4,6/4,1/8,5 cm |
| Waga | 0.2 kg |
| Pozostałe parametry | Kabel USB-C 0,6 m |