Producenci
LogiLink Stalowy wózek do projektora/laptopa
Opis
Stalowy wózek do projektora/laptopa. Mocna stalowa rama oraz wysokiej jakości blat zapewniają stabilność i bezpieczeństwo projektora, laptopa lub monitora. Cztery elastyczne kółka 2'' są bardziej trwałe i oferują znacznie większą stabilność niż kółka 1''.
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Projektory |
| Przeznaczenie | Laptop |
| Rodzaj | Statyw |
| Obciążenie (maks.) | 10 kg |
| Regulacja wysięgu | Tak |
| Wysięg (min.) | 950 mm |
| Wysięg (maks.) | 1450 mm |
| Uchwyt narożny | Nie |
| Materiał | Stal |
| Kolor | Czarny |
| Waga | 9.3 kg |
| Pozostałe parametry |
|