Producenci
LogiLink Stelaż do monitora i klawiatury,13-27 cali max. 8kg
Opis
Stelaż do monitora i klawiatury 13-27 cali
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Klawiatura |
| Przeznaczenie | Monitory |
| Rodzaj | Biurkowy |
| Przekątna ekranu (min.) | 13 mm |
| Przekątna ekranu (maks.) | 32 mm |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Standard VESA | 75 x 75 |
| Obciążenie (maks.) | 8 kg |
| Regulacja wysięgu | Nie |
| Obrót | 360 ° |
| Uchwyt narożny | Nie |
| Kolor | Srebrny |
| Waga | 12.4 kg |
| Pozostałe parametry |
|