Producenci
LogiLink Uchwyt do monitora,VESA , 17-32', max. 9kg
Opis
Podłącz monitor bezpośrednio do ściany za pomocą uchwytu do monitora LogiLink. Dzięki temu możesz korzystać z ekranu z pełną swobodą ruchu, przechylać, obracać lub pochylać go według własnych potrzeb. Wbudowany mechanizm sprężyny gazowej zapewnia płynne i elastyczne zmiany pozycji - zapewniając więcej miejsca i porządku na biurku.
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Monitory |
| Rodzaj | Ścienny |
| Przekątna ekranu (min.) | 17 '' |
| Przekątna ekranu (maks.) | 32 '' |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Standard VESA | 75 x 75 |
| Obciążenie (maks.) | 9 kg |
| Materiał | Stal |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | Wysokość: 491 x Szerokość: 475 x Długość: 117 mm |
| Waga | 1.6 kg |
| Pozostałe parametry |
|