Producenci
LogiLink Uchwyt do montażu projektora Biały
Opis
Uchwyt do montażu projektora
- Waga projektorów do 15 kg
- Solidna i prosta konstrukcja
- Odlew z aluminium
- Nadaje się do stropów płaskich
- 25 ° nachyleniem i obrót o 360 °
- Dla projektorów o zakresie 18-31 cm średnicy
- Regulowane metalowe ramiona
- Zawiera elementy montażowe
Dane techniczne
| Rodzaj | Sufitowy |
| Przeznaczenie | Projektory |
| Obciążenie (maks.) | 15 kg |
| Regulacja w pionie | 25 ° |
| Regulacja w poziomie | 360 ° |
| Regulacja wysięgu | Tak |
| Wysięg (maks.) | 22 cm |
| Materiał | Aluminium |
| System prowadzenia kabli | Tak |
| Pasuje do | Dla projektorów o zakresie 18-31 cm średnicy |
| Akcesoria w zestawie | Elementy montażowe |
| Kolor | Biały |
| Wymiary | 31 x 31 x 22 cm. |