Producenci
LogiLink Uchwyt na 2 monitory, 17-32 cali, stalowy
Opis
Stojak na monitor umożliwia umieszczenie monitorów na biurku bez potrzeby dużego montażu. Dzięki temu możesz przesuwać monitory ze stojakiem do dowolnej pozycji. Używaj ekranów z pełną swobodą ruchu i przechylaj, obracaj lub obracaj je według własnego uznania.
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Monitory |
| Rodzaj | Biurkowy |
| Przekątna ekranu (min.) | 17 '' |
| Przekątna ekranu (maks.) | 32 '' |
| Standard VESA | 75 x 75 |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Obciążenie (maks.) | 16 kg |
| Materiał | Stal |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | Wysokość: 415 x Szerokość: 280 x Długość: 893 mm |
| Waga | 3.9 kg |
| Pozostałe parametry |
|