Producenci
LogiLink Uchwyt na 2 monitory 13-32, max. 8kg
Opis
Uchwyt na 2 monitory 13-32, max. 8kg
- Nadaje się do monitorów LCD 13-32'' LCD, LED, PC i TV
- Nośność każdego ramienia: Max. 8 kg / 17,6 kg
- Rodzaj montażu: Pochylenie -45 ° / + 45 °, obroty -90 ° / + 90 °, obrót -180 ° / + 180 °
- Zgodność z VESA: 75x75, 100x100
- Maksymalna długość ramienia: każda 460 mm
- Dla 2 monitorów
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Monitory |
| Rodzaj | Biurkowy |
| Przekątna ekranu (min.) | 13 mm |
| Przekątna ekranu (maks.) | 32 mm |
| Standard VESA | 75 x 75 |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Obciążenie (maks.) | 8 kg |
| Regulacja w pionie | 45 ° |
| Obrót | 180 ° |
| Uchwyt narożny | Nie |
| Kolor | Czarny |
| Waga | 4.5 kg |