Producenci
LogiLink Uchwyt ścienny LCD/LED VESA, 32-55', max. 50kg
Opis
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Telewizory |
| Rodzaj | Ścienny |
| Przekątna ekranu (min.) | 32 '' |
| Przekątna ekranu (maks.) | 55 '' |
| Standard VESA | 300 x 300 |
| Standard VESA | 400 x 400 |
| Standard VESA | 400 x 200 |
| Standard VESA | 200 x 200 |
| Obciążenie (maks.) | 50 kg |
| Regulacja w pionie | 20 ° |
| Regulacja w poziomie | 90 ° |
| Regulacja wysięgu | Tak |
| Wysięg (min.) | 60 mm |
| Wysięg (maks.) | 473 mm |
| Uchwyt narożny | Nie |
| Akcesoria w zestawie | Akcesoria montażowe |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 480 x 430 x 473 mm |