Producenci
LogiLink Uchwyt ścienny LCD/LED VESA 200x200, 23-42"
Opis
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Telewizory |
| Przeznaczenie | Monitory |
| Rodzaj | Ścienny |
| Przekątna ekranu (min.) | 23 '' |
| Przekątna ekranu (maks.) | 42 '' |
| Standard VESA | 200 x 200 |
| Standard VESA | 75 x 75 |
| Standard VESA | 100 x 100 |
| Standard VESA | 200 x 100 |
| Obciążenie (maks.) | 25 kg |
| Regulacja wysięgu | Nie |
| Uchwyt narożny | Nie |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 230 x 230 x 13 mm |
| Pozostałe parametry | Odleglość od ściany: 13 mm |