Producenci
LogiLink Uchwyt ścienny TV, 32 - 65 cali, max 40 kg
Opis
Ultra-smukły uchwyt ścienny zaprojektowany z myślą o oszczędności miejsca dla telewizorów z niskim profilem, tworzący elegancki i stylowy wygląd na twojej ścianie. Wbudowana poziomica zapewnia idealne poziome położenie, natomiast silikonowe podkładki zapobiegają zarysowaniom lub uszkodzeniu ściany. Dodatkowo, sprężynowe zamki z paskiem BP0116 umożliwiają łatwe blokowanie i zwalnianie telewizora.
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Telewizory |
| Rodzaj | Ścienny |
| Przekątna ekranu (min.) | 32 '' |
| Przekątna ekranu (maks.) | 65 '' |
| Obciążenie (maks.) | 40 kg |
| Materiał | Stal |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | Wysokość: 33 x szerokość: 531 x długość: 444 mm |
| Waga | 1.66 kg |
| Pozostałe parametry |
|