Producenci
LogiLink Uchwyt ścienny TV, 43-80 cali, max. 40kg
Opis
Ultracienki uchwyt ścienny zaprojektowany z myślą o oszczędności miejsca dla niskoprofilowych telewizorów, tworzy elegancki i stylowy wygląd na ścianie. Wbudowana poziomica zapewnia idealne poziome ustawienie, a silikonowe podkładki zapobiegają zarysowaniom lub uszkodzeniom ściany. Dodatkowo, sprężynowe zamki z paskiem BP0117 pozwalają na szybkie i bezwysiłkowe montowanie i zdejmowanie telewizora.
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Telewizory |
| Rodzaj | Ścienny |
| Przekątna ekranu (min.) | 43 '' |
| Przekątna ekranu (maks.) | 80 '' |
| Obciążenie (maks.) | 40 kg |
| Materiał | Stal |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | Wysokość: 33 x szerokość: 531 x długość: 643 mm |
| Waga | 1.6 kg |
| Pozostałe parametry |
|