Producenci
LogiLink Uchwyt ścienny do TV, VESA, 37-70 cali, max. 50kg
Opis
Uchwyt ścienny do TV
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Telewizory |
| Rodzaj | Ścienny |
| Przekątna ekranu (min.) | 37 mm |
| Przekątna ekranu (maks.) | 70 mm |
| Standard VESA | 200 x 200 |
| Standard VESA | 400 x 200 |
| Standard VESA | 40 x 40 |
| Standard VESA | 300 x 300 |
| Standard VESA | 600 x 400 |
| Standard VESA | 400 x 400 |
| Obciążenie (maks.) | 50 kg |
| Regulacja wysięgu | Nie |
| Uchwyt narożny | Nie |
| Materiał | Stal |
| Kolor | Czarny |
| Waga | 4.2 kg |
| Pozostałe parametry |
|