Producenci
LogiLink Uchwyt wolnostojący 37-70 max 40kg, VESA 600x400
Opis
Uchwyt wolnostojący 37-70 max 40kg, VESA 600x400
- Odpowiednia do 37-70" monitorów LCD, LED, PC i TV
- Nośność: maks. 40 kg / 88 funtów
- Regulowana wysokość TV
- Odchylenie: -10 ° / + 10 °
- Kompatybilność z VESA: 600x400
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Monitory |
| Przeznaczenie | Telewizory |
| Rodzaj | Statyw |
| Przekątna ekranu (min.) | 37 '' |
| Przekątna ekranu (maks.) | 70 '' |
| Standard VESA | 600 x 400 |
| Obciążenie (maks.) | 40 kg |
| Regulacja w pionie | 10 ° |
| Regulacja wysięgu | Tak |
| Wysięg (min.) | 1335 mm |
| Wysięg (maks.) | 1495 mm |
| Uchwyt narożny | Nie |
| Kolor | Czarny |
| Waga | 15.5 kg |