Producenci
LogiLink Wózek TV/monitor 37-86 cali max. 50kg
Opis
Dzięki wielofunkcyjnemu wózkowi LogiLink z łatwością zamontujesz telewizor lub monitor bez konieczności wiercenia otworów w ścianie. Model BP0163 to eleganckie i idealne rozwiązanie do prezentacji w biurze. Dzięki czterem blokowanym, wytrzymałym kółkom, wózek umożliwia wygodne i łatwe przenoszenie telewizora w pomieszczeniu. Możesz także pochylać monitor bez użycia narzędzi oraz regulować jego wysokość za pomocą łatwego w obsłudze zamka sprężynowego.
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Telewizory |
| Rodzaj | Statyw |
| Przekątna ekranu (min.) | 37 '' |
| Przekątna ekranu (maks.) | 86 '' |
| Obciążenie (maks.) | 50 kg |
| Materiał | Stal |
| Materiał | Aluminium |
| Kolor | Czarny |
| Kolor | Srebrny |
| Wymiary | Wysokość: 1820 x szerokość: 610 x długość: 848 mm |
| Waga | 15 kg |
| Pozostałe parametry |
|