Producenci
LogiLink Wózek na projektor max. 10kg
Opis
Wszechstronny wózek idealnie nadaje się do różnych funkcji prezentacyjnych, takich jak mównica, stojak na laptopa/komputer. Jest stabilny i bezpieczny dla Twojego projektora, laptopa czy monitora oraz może być łatwo przemieszczać dzięki czterem solidnym kółkom. Model BP0067A jest również doskonały jako wygodne miejsce pracy dzięki swojej regulowanej wysokości stalowej konstrukcji. Możesz pochylić obrotowy stolik do 35° w górę i w dół. Stopki zabezpieczające zapobiegają przesunięciu się sprzętu.
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Monitory |
| Przeznaczenie | Mini PC |
| Przeznaczenie | Projektory |
| Przeznaczenie | Laptop |
| Obciążenie (maks.) | 20 kg |
| Kolor | Biały |
| Wymiary | Wysokość: 1100 x szerokość: 538 x długość: 773 mm |
| Waga | 8.5 kg |
| Pozostałe parametry |
|