Producenci
Logic Concept 400W 120mm FAN ZASILACZ KOMPUTEROWY
Opis
Nowoczesny, zaawansowany technologicznie zasilacz. Standardowo wyposażony w złącze zasilania Serial-ATA ( dla dysków twardych ), oraz uniwersalne 20/24pin do płyt głównych.
Ważną cechą jest doskonałe chłodzenie zasilacza, które gwarantuje 12cm wentylator z chromowanym grillem oraz stabilna praca dzięki funkcji pasywnego PFC (korekcja współczynnika mocy). Zasilacz posiada ponadto filtry przeciwzwarciowe, przeciwprzepięciowe, i przeciwzakłóceniowe zapobiegające uszkodzeniu m.in. płyty głównej i procesora.
Dane techniczne
| Moc zasilacza | 400 W |
| Wentylator | 12 cm |
| PFC | Pasywny |
| Ilość złącz zas. MOLEX | 2 |
| Ilość złącz zas. Floppy | 1 |
| Ilość złącz zas. SATA | 2 |
| Ilość złącz zas. 4-pin 12V | 1 |
| Ilość złącz zas. 8-pin 12V | 0 |
| Ilość złącz zas. 4+4-pin 12V | 0 |
| Ilość złącz zas. PCI-E 6-pin | 0 |
| Ilość złącz zas. PCI-E 6+2-pin | 0 |
| Ilość złącz zas. PCI-E 8-pin | 0 |
| Złącze zas. MB | 20 + 4 pin |
| Zasilacz modularny | Nie |
| Wymiary | 140 x 150 x 86 mm |
| Certyfikat 80+ | Brak |
| Pozostałe parametry |
|