Producenci
Logic Concept Bezprzewodowa Mysz Optyczna LM-31W
Opis
Dobra optyka i sensor o rozdzielczości 1200 DPI zapewniają prawidłowe odwzorowanie ruchów. Mysz świetnie radzi sobie nawet na jasnych powierzchniach. Wyprofilowana konstrukcja i perforowane boki poprawiają ergonomię, ułatwiając sterowanie kursorem. Starannie dobrany rozmiar myszy, gwarantuje wygodną pracę większości użytkownikom. Zastosowanie gumowanej powierzchni sprawia, iż chwyt myszy jest niezwykle pewny a posługiwanie się gryzoniem sprawa przyjemność. Połączenie bezprzewodowe umożliwia łatwe podłączanie LM-31W w każdym środowisku bez użycia kabli.
Dane techniczne
| Model | LM-31W |
| Przeznaczenie | Biuro |
| Sensor | Optyczny |
| Liczba przycisków | 3 |
| Liczba rolek | 1 |
| Profil | Praworęczny |
| Rozdzielczość (min.) | 1200 dpi |
| Rozdzielczość (maks.) | 1200 dpi |
| Połączenie | Bezprzewodowe |
| Interfejs | USB |
| Podświetlenie | Nie |
| Zasilanie | Baterie/akumulatory AAA |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 100x60x35 mm |
| Waga | 55 g |
| Pozostałe parametry | Brak baterii w zestawie |