Producenci
Logic Concept Przewodowa Mysz Optyczna LM-31
Opis
Dobra optyka i sensor o rozdzielczości 1000 DPI zapewnia prawidłowe odwzorowanie ruchów. Mysz świetnie radzi sobie nawet na jasnych powierzchniach. Wyprofilowana konstrukcja i perforowane boki poprawiają ergonomię, ułatwiając sterowanie kursorem. Starannie dobrany rozmiar myszy, gwarantuje wygodną pracę większości użytkownikom. Zastosowanie gumowanej powierzchni sprawia, iż chwyt myszy jest niezwykle pewny a posługiwanie się gryzoniem sprawa przyjemność. Długi kabel umożliwia łatwe podłączanie LM-31 w każdym środowisku.
Dane techniczne
| Model | LM-31 |
| Przeznaczenie | Biuro |
| Sensor | Optyczny |
| Liczba przycisków | 3 |
| Liczba rolek | 1 |
| Profil | Praworęczny |
| Rozdzielczość (min.) | 1000 dpi |
| Rozdzielczość (maks.) | 1000 dpi |
| Połączenie | Przewodowe |
| Długość przewodu | 1.8 m |
| Interfejs | USB |
| Podświetlenie | Tak |
| Zasilanie | PS/2 5V |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 100x60x35 mm |