Producenci
Logitech Etui z klawiaturą Combo Touch iPad Air 13 M2 US Oxford szary
Opis
ETUI COMBO TOUCH DO iPADA AIR
Etui z podświetlaną odłączaną klawiaturą i trackpadem dla iPada Air 13-inch (M2)
Wykorzystaj możliwości iPada
Wzmocnij swoją pasję z dowolnego miejsca. Poznaj etui z klawiaturą, które zapewnia zupełnie nowy poziom wszechstronności i ochrony. Wiele trybów użytkowania pozwala z łatwością pisać, przeglądać, szkicować, czytać i nie tylko za pomocą Combo Touch do iPada Air. Możliwości? Nieskończone.
CIEŃSZA. LŻEJSZA.
Nowy Combo Touch jest najcieńszym i najlżejszym do tej pory; mieści się w torbie, podróżuje lekko i napędza Twoją produktywność w dowolnym miejscu.
NAJWIĘKSZY W HISTORII TRACKPAD
Największy gładzik, jaki kiedykolwiek stworzono dla Combo Touch. Znane sterowanie gestami Multi-Touch pozwala na przesuwanie, zsuwanie palców, dwukrotne dotknięcie i inne.
NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI MATERIAŁY
Przemyślana konstrukcja z użyciem ekologicznych materiałów klasy premium, które są równie dobre w dotyku, jak wyglądają. Nasze nowo opracowane tkaniny są zarówno piękne, jak i miękkie w dotyku.
Dane techniczne
| Typ | etui - klawiatura |
| Typ | etui - klapka |
| Typ | etui - podstawka |
| Przekątna ekranu | 13" |
| Pasuje do | iPad Air 13 (M2) |
| Kolor | Szary |
| Wymiary | 28,5 x 22,58 x 1,51 cm |
| Waga | 685.9 g |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Pozostałe parametry |
|