Producenci
Logitech H340 Słuchawki z mikrofonem 981-000475 Black
Opis
Logitech H340 Słuchawki z mikrofonem USB
Podłącz się do świata krystalicznie czystej muzyki cyfrowej.
| Plug and play Aby cieszyć się najwyższą jakością dźwięku, wystarczy podłączyć słuchawki do złącza USB. | |
| Ciesz się najwyższą jakością dźwięku Wyraźny, klarowny dźwięk cyfrowy pozwala ożywić wszystkie dźwięki. | |
| Bardziej realistyczne rozmowy Regulowany mikrofon redukuje szumy z otoczenia, dzięki czemu znajomi i rodzina lepiej usłyszą to, na czym im zależy Ciebie. | |
| Czysty komfort Ciesz się najwyższym poziomem komfortu i idealnym dopasowaniem oferowanym przez lekki, elastyczny pałąk. | |
| Pasuje do wszystkiego Zestawu słuchawkowego można używać do grania w gry komputerowe, oglądania filmów, słuchania muzyki, a także do rozmawiania z użyciem popularnych programów do połączeń internetowych, takich jak Skype, Yahoo! Messenger, Gmail Voice & Video Chat oraz Windows Live Messenger. |
Dane techniczne
| Przeznaczenie | Gaming |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Przeznaczenie | Telefonia internetowa |
| Konstrukcja | Nauszne |
| Użytkowanie | Komunikacja osobista |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 1 x USB 2.0 |
| Impedancja | 0 Ohm |
| Pasmo przenoszenia | 20 Hz do 20 kHz |
| Mikrofon | Tak |
| Długość przewodu | 1.8 m |
| Waga | 120 g |
| Pozostałe parametry | Zawartość opakowania: Zestaw słuchawkowy USB Dokumentacja |