Producenci
Logitech Klawiatura bezprzewodowa K650 Signature Graphite US
Opis
SIGNATURE K650 idealnie dopasowuje się do Twoich codziennych obowiązków w pracy dzięki ulepszonym skrótom i zintegrowanej podpórce pod nadgarstki. Zyskaj komfort, którego potrzebujesz podczas długich godzin przy biurku. Dzięki odpornej na zalanie, łatwej do czyszczenia konstrukcji i nawet 36-miesięcznej żywotności baterii możesz ją wygodnie i łatwo przenosić bez przeszkadzających Ci przewodów.
Dane techniczne
| Model | Signature K650 |
| Rodzaj | Standard |
| Zestaw z myszką | Nie |
| Połączenie | Bezprzewodowe |
| Interfejs | USB |
| Podświetlana klawiatura | Nie |
| Zasięg | 10 m |
| Kolor | Czarny |
| Zasilanie | Baterie/akumulatory AA |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Linux |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Android |
| Obsługiwane systemy operacyjne | iOS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Chrome OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 10 |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows 11 |
| Wymiary | 193,5 x 457,3 x 24 mm |
| Waga | 0.70023 kg |
| Akcesoria w zestawie |
|