Producenci
Logitech Klawiatura + mysz MK650 Combo for Business Biała US
Opis
ULEPSZENIE, NA KTÓRE ZASŁUGUJE KAŻDY
Signature MK650 Combo for Business zapewnia to, czego potrzebuje dział IT i na co zasługują pracownicy.
NA DŁUGIE DNI PRZY BIURKU
Signature MK650 Combo for Business jest zaprojektowany dla całodziennego komfortu. Zintegrowana podpórka pod nadgarstki klawiatury i znajome naciśnięcia klawiszy uzupełniają miękką strefę kciuka i gumowe uchwyty boczne myszy. Wszystko to sprawia, że godziny pracy mniej przypominają pracę.
ZAPROJEKTOWANE DLA WYDAJNOŚCI
Signature MK650 Combo for Business to łatwy sposób na zwiększenie produktywności pracowników. Pełnowymiarowa klawiatura obejmuje klawiaturę numeryczną i wstępnie zaprogramowane klawisze funkcyjne, aby usprawnić pracę. A wszechstronna mysz ma SmartWheel, który umożliwia bardziej wydajne przewijanie zarówno z kontrolą wiersz po wierszu, jak i superszybkim przewijaniem.
WIĘKSZY SPOKÓJ DUCHA
Signature MK650 Combo for Business jest kompatybilny z każdym głównym systemem operacyjnym i platformą, więc łatwo go wdrożyć i zarządzać nim w środowisku wieloplatformowym. Może to zmniejszyć problemy z pomocą techniczną IT i poprawić nieefektywność pracowników.
NIEZAWODNE, BEZPIECZNE POŁĄCZENIA
Signature MK650 Combo for Business obejmuje bezprzewodową technologię Logi Bolt, zaprojektowaną do pokonywania wyzwań informatycznych w biurze i podczas pracy zdalnej. Zapewnia zgodność międzyplatformową i solidne, bezpieczne połączenia nawet w zatłoczonych środowiskach bezprzewodowych. W pełni szyfrowane i zgodne z FIPS po sparowaniu z odbiornikiem USB Logi Bolt.
Dane techniczne
| Separator | Klawiatura |
| Separator | Mysz |
| Model | Signature K650 for Business |
| Model | M650 for Business |
| Rodzaj | Standard |
| Przeznaczenie | Biuro |
| Sensor | Optyczny |
| Zestaw z myszką | Tak |
| Liczba przycisków | 5 |
| Liczba rolek | 1 |
| Profil | Uniwersalny |
| Rozdzielczość (min.) | 400 dpi |
| Połączenie | Bezprzewodowe |
| Rozdzielczość (maks.) | 4000 dpi |
| Interfejs | Bluetooth |
| Połączenie | Bezprzewodowe |
| Interfejs | USB |
| Podświetlana klawiatura | Nie |
| Zasilanie | Baterie/akumulatory AA |
| Zasięg | 10 m |
| Zasięg | 10 m |
| Interfejs | Bluetooth |
| Kolor | Biały |
| Interfejs | USB |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Linux |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Chrome OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | iPadOS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Android |
| Wymiary | 193.5 x 457.3 x 24 mm |
| Waga | 700.23 g |
| Podświetlenie | Nie |
| Zasilanie | Baterie/akumulatory AA |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Biały |
| Wymiary | 108.2 x 61 x 38.8 mm |
| Waga | 101.4 g |