Producenci
Logitech MK850 Wireless Desktop 920-008226
Opis
PRACUJ. KOMFORTOWO.
Osiągnij nowy poziom wygody i produktywności z doskonałym zestawem MK850 Performance. Pracuj komfortowo dzięki miękkiej podpórce pod nadgarstki, opływowym kształtom i profilowanej myszy. Łatwe przełączanie ekranów na klawiaturze i myszy pozwala płynnie wykonywać wiele zadań jednocześnie.
Z MYŚLĄ O KOMFORCIE
Bardzo duża, miękka podpórka pod nadgarstki i opływowa konstrukcja ułatwiają pisanie przez cały dzień. Regulowane nóżki zapewniają idealny kąt pisania. Pełny, konturowy kształt i miękka gumowa powierzchnia sprawiają, że mysz wygodnie leży w dłoni.
LEPSZA WYDAJNOŚĆ
Przeglądaj błyskawicznie dokumenty i strony internetowe przy użyciu kółka błyskawicznego przewijania oraz pisz cicho i wydajnie na pełnowymiarowej klawiaturze z precyzyjnie wykonanymi, wklęsłymi klawiszami.
OBSŁUGA WIELU URZĄDZEŃ
Zacznij pisać na komputerze, a potem przełącz się dotknięciem jednego przycisku na telefon, tablet lub inny komputer*. Z myślą o pełnej wielozadaniowości mysz można sparować nawet z 3 urządzeniami.
* Dowolne urządzenie USB lub Bluetooth Smart obsługujące klawiatury zewnętrzne (profil HID)
PRAWDZIWA MOC
Nareszcie jest: idealnie zintegrowany zestaw klawiatury i myszy. Funkcja DuoLink pozwala korzystać z różnych zestawów działań przycisków myszy po naciśnięciu klawisza Fn. Możesz również poruszać myszą przy wciśniętym klawiszu Fn, aby używać funkcji sterowanych gestami.*
* Pobierz oprogramowanie Logitech Options, aby włączyć funkcję Logitech DuoLink.
NIEZAWODNE, BEZPROBLEMOWE DZIAŁANIE
Klawiatura nie będzie wymagać nowych baterii przez 36 miesięcy, a w myszy wystarczy zasilania na 24 miesiące.* Bezprzewodowe połączenie z urządzeniami za pośrednictwem odbiornika USB Logitech Unifying lub parowanie przy użyciu energooszczędnej technologii Bluetooth.
* Żywotność baterii zależy od intensywności użytkowania i warunków pracy na komputerze.
Dane techniczne
| Separator | Mysz |
| Separator | Klawiatura |
| Model | MK850 Performance |
| Model | MK850 Performance |
| Rodzaj | Standard |
| Przeznaczenie | Notebook |
| Przeznaczenie | Biuro |
| Sensor | Optyczny |
| Zestaw z myszką | Tak |
| Liczba przycisków | 8 |
| Liczba rolek | 1 |
| Profil | Uniwersalny |
| Połączenie | Bezprzewodowe |
| Rozdzielczość (maks.) | 1000 dpi |
| Interfejs | USB |
| Połączenie | Bezprzewodowe |
| Zasilanie | Baterie/akumulatory AAA |
| Kolor | Czarny |
| Interfejs | USB |
| Wymiary | 25 x 430 x 210 mm |
| Akcesoria w zestawie | - Klawiatura bezprzewodowa |
| Pozostałe parametry | Wymagania systemowe: |
| Zasilanie | Baterie/akumulatory AA |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 45 x 74 x 115 mm |
| Waga | 135 g |