Producenci
Logitech Mysz MX Master 2S BT Graphite 910-007224
Opis
REWOLUCJA W PRACY NA WIELU KOMPUTERACH
Nowoczesna mysz firmy Logitech jest stworzona dla zaawansowanych użytkowników i mistrzów swojego rzemiosła, którzy chcą wykonywać więcej zadań w wydajniejszy sposób. MX Master 2S zapewnia ogromne możliwości dzięki technologii Logitech Flow, która pozwala płynnie pracować na dwóch komputerach przy użyciu jednej myszy oraz kopiować i wklejać treści między nimi. W połączeniu z innymi zaawansowanymi funkcjami i wyjątkową konstrukcją ta mysz zapewnia wyjątkowy poziom komfortu, kontroli, precyzji i możliwości dostosowania.
Dane techniczne
| Model | MX Master 2S |
| Przeznaczenie | Biuro |
| Sensor | Optyczny |
| Liczba przycisków | 7 |
| Liczba rolek | 1 |
| Profil | Praworęczny |
| Rozdzielczość (min.) | 200 dpi |
| Rozdzielczość (maks.) | 4000 dpi |
| Połączenie | Bezprzewodowe |
| Zasięg | 10 m |
| Interfejs | Bluetooth |
| Podświetlenie | Nie |
| Zasilanie | Akumulator |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Grafitowy |
| Wymiary | 126 x 85.7 x 48.4 mm |
| Waga | 145 g |
| Pozostałe parametry |
|