Producenci
Logitech Mysz bezprzewodowa M190 Mid Grey
Opis
Logitech M190 to pełnowymiarowa mysz bezprzewodowa o wygodnej, wyprofilowanej konstrukcji, która podąża za naturalną krzywizną średnich i dużych dłoni. Możliwość bezprzewodowej pracy i swobodnego poruszania się zasięg do 10 metrów praktycznie bez przerw i opóźnień. Zyskasz świetną jakość z baterią o żywotności 18 miesięcy z precyzyjnym śledzeniem ruchu i dokładnym przewijaniem linia po linii w przystępnej cenie.
Dane techniczne
| Model | M190 |
| Przeznaczenie | Biuro |
| Sensor | Optyczny |
| Liczba przycisków | 3 |
| Liczba rolek | 1 |
| Profil | Uniwersalny |
| Rozdzielczość (maks.) | 1000 dpi |
| Połączenie | Bezprzewodowe |
| Zasięg | 10 m |
| Interfejs | USB |
| Podświetlenie | Nie |
| Zasilanie | Baterie/akumulatory AA |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Szary |
| Wymiary | 115,4 x 66,1 x 40,3 mm |
| Waga | 89.9 g |