Producenci
Logitech Mysz bezprzewodowa M650 for Business Graphite 910-006274
Opis
Signature M650 for Business
Łatwym sposobem na ulepszenie produktywności, komfortu i ogólnego doświadczenia pracownika jest wydanie myszy Signature M650 dla Biznesu w przypadku każdego laptopa.
KAŻDY NA TO ZASŁUGUJE
Ta mysz to ulepszenie tego, co oczekiwano. Zastosowana technologia, konstrukcja i funkcjonalność czynią ją narzędziem siły roboczej na jakie zasługuje każdy.
NAJLEPSZE WRAŻENIA
Mysz jak żadna inna. Od prostego ustawienia do precyzyjnego przewijania, mysz zaprojektowana dla codziennego komfortu w parze z wysoką wydajnością.
WSZECHSTRONNE DOSTOSOWANIE
Mysz M650 Signature dla Biznesu działa w wiodących systemach operacyjnych dla firm i współpracuje z aplikacjami biznesowymi na komputerach stacjonarnych, laptopach i tabletach. Oznacza to bezproblemowe wdrożenie i mniej problemów dla działu IT.
WIĘKSZA WYDAJNOŚĆ Z LOGI OPTIONS+
Pracuj bardziej efektywnie z myszami Logitech. Aplikacja Logi Options+ pozwala użytkownikom sprawdzić żywotność baterii i dostosować przyciski boczne myszy do wykonywania codziennych czynności, takich jak kopiowanie/wklejanie lub przewijanie do przodu/wstecz i uruchamianie Copilot w systemie Windows (w wersji zapoznawczej) i wiele więcej.
Dane techniczne
| Model | M650 for Business |
| Przeznaczenie | Biuro |
| Sensor | Optyczny |
| Liczba przycisków | 5 |
| Liczba rolek | 1 |
| Profil | Praworęczny |
| Rozdzielczość (min.) | 400 dpi |
| Rozdzielczość (maks.) | 4000 dpi |
| Połączenie | Bezprzewodowe |
| Zasięg | 10 m |
| Interfejs | USB |
| Interfejs | Bluetooth |
| Podświetlenie | Nie |
| Zasilanie | Baterie/akumulatory AA |
| Kolor | Grafitowy |
| Wymiary | 41.5 x 65.6 x 118.9 mm |
| Waga | 111.2 kg |