Producenci
Logitech Mysz bezprzewodowa MX Vertical 910-005448
Opis
Dane techniczne
| Model | MX Vertical |
| Przeznaczenie | Notebook |
| Przeznaczenie | Biuro |
| Sensor | Optyczny |
| Liczba przycisków | 4 |
| Liczba rolek | 1 |
| Profil | Praworęczny |
| Rozdzielczość (min.) | 400 dpi |
| Rozdzielczość (maks.) | 4000 dpi |
| Połączenie | Bezprzewodowe |
| Zasięg | 10 m |
| Interfejs | USB |
| Podświetlenie | Nie |
| Zasilanie | Akumulator wbudowany |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Czarny |
| Kolor | Srebrny |
| Wymiary | 78.5 x 79 x 120 mm |
| Waga | 135 g |