Producenci
Logitech Myszka M500s Advanced Corded 910-005784
Opis
ZAAWANSOWANA MYSZ PRZEWODOWA M500S
Pełnowymiarowa mysz z wyprofilowanym kształtem, bardzo szybkim kółkiem do przewijania i 7 konfigurowalnymi przyciskami.
Dane techniczne
| Model | M500s |
| Przeznaczenie | Biuro |
| Sensor | Optyczny |
| Liczba przycisków | 7 |
| Liczba rolek | 1 |
| Rozdzielczość (min.) | 400 dpi |
| Rozdzielczość (maks.) | 4000 dpi |
| Połączenie | Przewodowe |
| Długość przewodu | 180 cm |
| Interfejs | USB |
| Podświetlenie | Nie |
| Zasilanie | USB 5V |
| Kolor | Czarny |
| Kolor | Szary |
| Wymiary | 126 mm × 69 mm × 42 mm |
| Waga | 144 g |