Producenci
Logitech System do wideokonferencji Rally Bar Mini grafitowy
Opis
System do wideokonferencji Rally Bar Mini grafitowy
ZOBACZ, CO CIĘ OMINĘŁO
Rally Bar Mini zaprasza do rozmowy zdalnych uczestników, zapewniając im system z podwójną kamerą i technologią automatycznego kadrowania RightSight 2. Wybierz widok mówcy, aby wyróżnić obecnie mówiącą osobę, widok grupowy, aby objąć wszystkie osoby w pomieszczeniu lub połącz obydwie opcje, zapewniając przykuwające uwagę i ciekawe doświadczenie.
REALISTYCZNY WYGLĄD
Kinowa jakość i płynność obrazu wideo w małych i średnich pomieszczeniach jest zapewniana przez system z podwójną kamerą mający funkcję zoomu optycznego i wizjer AI.
BRZMI NIESAMOWICIE
Zaawansowana inżynieria dźwięku Rally Mini zapewnia potężny, naturalny dźwięk i sprawia, że każdy głos jest wyraźnie słyszalny.
ROZWIŃ KONWERSACJĘ
Dzięki panelom mikrofonowym Rally można z łatwością dopasować się do większych przestrzeni. Po wyjęciu z pudełka Panel Rally Mini ma zasięg odbioru do 7 m, który można znacznie zwiększyć przez dodanie maksymalnie trzech podstawek mikrofonowych.
DZIAŁA Z KAŻDĄ PLATFORMĄ
Rozpocznij swoje spotkanie jednym dotknięciem, płynnie łącząc Rally Bar Mini z wcześniej skonfigurowanym rozwiązaniem sali.
PROSTE ZARZĄDZANIE
Z łatwością zarządzaj swoimi urządzeniami do współpracy wideo z firmą Logitech dzięki Logitech Sync. Monitoruj stan pomieszczeń, wdrażaj aktualizacje i modyfikuj ustawienia wszystko to za pomocą jednej platformy opartej na chmurze. A dzięki Sync Insights możesz sprawdzać, jak sale konferencyjne są wykorzystywane w czasie.
Dane techniczne
| Użytkowanie | Średnia sala |
| Standard wideokonferencji | H.323 |
| Rozdzielczość wyjściowa | UHD 4K (3840 x 2160) |
| Liczba klatek na sekundę | 30 |
| Współdzielenie materiałów | H.239 |
| Funkcje audio | Redukcja szumów |
| Funkcje audio | Redukcja pogłosu |
| Zoom optyczny | 4 x |
| Funkcje specjalne |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Grafitowy |
| Wymiary | 91,4 x 719 x 101 mm |
| Waga | 4.03 kg |
| Pozostałe parametry | Kamera:
|