Producenci
Logitech System do wideokonferencji Rally Bar grafitowy
Opis
System do wideokonferencji Rally Bar grafitowy
ZOBACZ, CO CIĘ OMINĘŁO
Rally Bar zaprasza do rozmowy zdalnych uczestników, zapewniając im system z podwójną kamerą i technologią automatycznego kadrowania RightSight 2. Wybierz widok mówcy, aby wyróżnić obecnie mówiącą osobę, widok grupowy, aby objąć wszystkie osoby w pomieszczeniu lub połącz obydwie opcje, zapewniając przykuwające uwagę i ciekawe doświadczenie.
WYGLĄDA ZNAKOMICIE
Kinowa jakość i płynność obrazu wideo w średnich i dużych pomieszczeniach jest zapewniana przez system z podwójną kamerą mający funkcję zoomu optycznego i wizjer AI.
BRZMI NIESAMOWICIE
Zaawansowana inżynieria dźwięku Rally Bar zapewnia potężny, wypełniający salę dźwięk i sprawia, że każdy głos jest wyraźnie słyszalny.
ROZWIŃ KONWERSACJĘ
Dzięki panelom mikrofonowym Rally można z łatwością dopasować się do większych przestrzeni. Po wyjęciu z pudełka Panel Rally ma zasięg odbioru do 7 m, który można znacznie zwiększyć przez dodanie maksymalnie czterech podstawek mikrofonowych.
KOMPATYBILNE Z KAŻDĄ PLATFORMĄ
Rozpocznij swoje spotkanie jednym dotknięciem, płynnie łącząc Rally Bar z wcześniej skonfigurowanym rozwiązaniem sali
PROSTE ZARZĄDZANIE
Z łatwością zarządzaj swoimi urządzeniami do współpracy wideo z firmą Logitech dzięki Logitech Sync. Monitoruj stan pomieszczeń, wdrażaj aktualizacje i modyfikuj ustawienia wszystko to za pomocą jednej platformy opartej na chmurze. A dzięki Sync Insights możesz sprawdzać, jak sale konferencyjne są wykorzystywane w czasie.
Dane techniczne
| Użytkowanie | Średnia sala |
| Standard wideokonferencji | H.323 |
| Rozdzielczość wyjściowa | UHD 4K (3840 x 2160) |
| Liczba klatek na sekundę | 30 |
| Współdzielenie materiałów | H.239 |
| Funkcje audio | Redukcja szumów |
| Zoom optyczny | 15 x |
| Funkcje specjalne |
|
| Akcesoria w zestawie |
|
| Kolor | Grafitowy |
| Wymiary | 164 x 910 x 130.5 mm |
| Waga | 7.08 kg |
| Pozostałe parametry | Kamera:
|