Producenci
Logitech Z150 Głośniki 2.0 980-000815 Biały
Opis
Logitech Z150 Multimedia Speakers
Mały rozmiar. Wyraźny dźwięk.
![]() | Bogaty dźwięk Dwa głośniki multimedialne 2.0 pozwalają na emisję wyraźnego dźwięku z mocą 3 W. |
![]() | Sterowanie na wyciągnięcie dłoni Dzięki połączeniu sterowania głośnością i zasilania sterowanie głośnikami jest proste i przyjemne. |
![]() | Prywatne słuchanie Głośniki Z150 są wyposażone w wygodne gniazdo słuchawkowe pozwalające na słuchanie muzyki w prywatności. |
Dane techniczne
| Rodzaj | Komputerowe |
| System | 2.0 |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Przeznaczenie | Filmy |
| Stacja dokująca | Nie |
| Regulatory | Regulacja poziomu głośności |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 3 W |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Długość przewodu zasilającego | 1.8 m |
| Akcesoria w zestawie | - Głośniki 2 |
| Kolor | Biały |
| Wymiary | 151,5 x 84.5 x 76 mm |
| Waga | 0.583 kg |


