Producenci
Logitech Z207 Głośniki komputerowe bluetooth czarne
Opis
Z207 Głośniki komputerowe bluetooth
Bogaty dźwięk stereo na twoim biurku
Słuchaj bezprzewodowo z urządzeń Bluetooth®, takich jak smartfon i tablet, i/lub podłącz przewodem tylko jedno urządzenie i łatwo przełączaj się między urządzeniami, aby oglądać klipy wideo i słuchać muzyki.
Dane techniczne
| Rodzaj | Komputerowe |
| System | 2.0 |
| Przeznaczenie | Filmy |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Stacja dokująca | Nie |
| Regulatory | Regulacja poziomu głośności |
| Max. moc głośników (sumaryczna) | 10 W |
| Komunikacja bezprzewodowa | Bluetooth |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Zasilanie | Akumulator wbudowany |
| Akcesoria w zestawie | - Dwa głośniki |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 241 x 90 x 124 mm |
| Waga | 0.99 kg |