Producenci
Logitech Z313 Głośniki 2.1 980-000413
Opis
Logitech Speaker System Z313
Zrelaksuj się, słuchając muzyki z prostego w obsłudze zestawu głośników, który oferuje wygodny panel sterowania i pełne, zrównoważone brzmienie.
| Wygodny panel sterowania Przewodowy panel sterowania pozwala na łatwe sterowanie głośnością i zasilaniem. | |
| 25 W (RMS) Moc jest wystarczająca do wypełnienia przestrzeni silnym, zrównoważonym dźwiękiem. | |
| Niewielki subwoofer ały subwoofer o dużej amplitudzie drgań zmieści się w ciasnych kątach, dostarczając przy tym głębokich basów, gdy tylko będą potrzebne. | |
| Prosta instalacja Wystarczy podłączyć głośniki do subwoofera, a subwoofer do komputera. To wszystko. | |
| Gniazdo słuchawkowe Możesz zachować prywatność podczas słuchania ulubionych utworów, zabawy w grach czy oglądania wideo. |
Dane techniczne
| Rodzaj | Zestawy |
| Rodzaj | Komputerowe |
| System | 2.1 |
| Przeznaczenie | Muzyka |
| Przeznaczenie | Gaming |
| Przeznaczenie | Filmy |
| Stacja dokująca | Nie |
| Regulatory | Regulacja poziomu głośności |
| Kolor | Czarny |
| Moc głośników | Całkowita moc RMS: 25 watów |
| Pasmo przenoszenia | 48 Hz20 kHz (+/ 3 dB) |
| Komunikacja bezprzewodowa | Nie |
| Złącza | 3,5 mm minijack |
| Wymiary | Subwoofer: 22 cm x 15 cm x 22,8 cm |
| Akcesoria w zestawie |
|
| Pozostałe parametry | Wymagania systemowe: Komputer z systemem Windows Komputer Mac
|
| Liczba kanałów audio | 2.1 |