Producenci
Logitech Zestaw mysz + klawiatura MK950 Sigantura Slim US Graphite 920-012490
Opis
WPROWADŹ MAGIĘ DO ŻYCIA ZAWODOWEGO
Kiedy pracujemy w domu, nasze życie miesza się i potrzebujemy narzędzi zaprojektowanych z myślą o wszystkich aspektach życia. Signature Slim Combo daje odrobinę magii na wyciągnięcie ręki. Możesz spełnić wszystkie wymagania dzisiejszego dnia.
PORUSZAJ SIĘ MIĘDZY KOMPUTERAMI OSOBISTYMI A KOMPUTERAMI PRACY
Używaj jednej myszy i klawiatury na więcej niż jednym komputerze nawet w różnych systemach operacyjnych. Podłącz je przez Bluetooth lub odbiornik Logi Bolt, aby bez wysiłku przenosić tekst, obrazy i pliki między komputerami jak za pomocą magii.
SZEROKA GAMA MOŻLIWOŚCI
Połącz pracę i życie, aby zrobić więcej, niż kiedykolwiek marzyłeś za pomocą Signature Slim Combo MK950 z aplikacją Logi Options+.
NIECH PRACUJE DLA CIEBIE
Spersonalizuj swoje klawisze funkcyjne bez wysiłku. Przypisz proste funkcje do klawiatury i myszy, takie jak otwieranie przeglądarki, przesyłanie strumieniowe muzyki i inne. Przejmij kontrolę i zoptymalizuj wydajność dzięki dostosowanym skrótom.
MAGIA OSZCZĘDZANIA CZASU
Wybierz gotowe do użycia Działania inteligentne, które pomogą Ci przeskakiwać między pracą a życiem prywatnym. Uprość swoją rutynę i wykonuj wiele zadań jednym kliknięciem lub naciśnięciem klawisza, aby wykonać je szybciej.
ULEPSZ SWOJĄ PRZESTRZEŃ
Elegancka konstrukcja i wysokiej jakości konstrukcja pełnowymiarowej klawiatury Signature Slim Keyboard K950 dodają elegancji każdemu biurku. Uzupełnieniem jest mysz Signature Plus Mouse M750 i jej wygodny, wyprofilowany kształt, co czyni go świetnym zestawem wykonanym z plastiku pochodzącego z recyklingu.
CICHE PISANIE
Skup się na wykonywanym zadaniu dzięki cichemu pisaniu i klikaniu. Mysz Signature Plus Mouse M750 z technologią SilentTouch generuje o 90% cichsze klikanie.
CELOWE PRZEWIJANIE
Mysz Signature Plus M750 z kółkiem SmartWheel umożliwia przewijanie dokumentów linia po linii lub bezproblemowe przeglądanie długich stron internetowych.
PRZEŁĄCZAJ SIĘ MIĘDZY PISANIEM NA LAPTOPIE, TABLECIE I TELEFONIE
Klawiaturę Signature Slim K950 można sparować z trzema urządzeniami i przełączać się między nimi jednym dotknięciem przycisku.
PRACUJ NA NIEMAL KAŻDEJ PLATFORMIE
Nie martw się o system operacyjny urządzenia. Możesz połączyć się bezprzewodowo i pracować na systemach Windows, macOS, Chrome OS, Linux, ipadOS, iOS i Android.
Dane techniczne
| Separator | Mysz |
| Separator | Klawiatura |
| Model | Signature Slim K950 |
| Model | Signature Plus M750 |
| Rodzaj | Standard |
| Przeznaczenie | Biuro |
| Zestaw z myszką | Tak |
| Liczba przycisków | 6 |
| Liczba rolek | 1 |
| Profil | Uniwersalny |
| Rozdzielczość (min.) | 400 dpi |
| Połączenie | Bezprzewodowe |
| Rozdzielczość (maks.) | 4000 dpi |
| Interfejs | USB |
| Połączenie | Bezprzewodowe |
| Interfejs | Bluetooth |
| Podświetlana klawiatura | Nie |
| Zasilanie | Baterie/akumulatory AAA |
| Zasięg | 10 m |
| Zasięg | 10 m |
| Interfejs | USB |
| Kolor | Grafitowy |
| Interfejs | Bluetooth |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Linux |
| Obsługiwane systemy operacyjne | iOS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Chrome OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Mac OS |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Windows |
| Obsługiwane systemy operacyjne | Android |
| Obsługiwane systemy operacyjne | iPadOS |
| Wymiary | 134.8 x 433.8 x 23.1 mm |
| Waga | 685 g |
| Podświetlenie | Nie |
| Zasilanie | Baterie/akumulatory AA |
| Kolor | Grafitowy |
| Wymiary | 108.2 x 61 x 38.8 mm |
| Waga | 101.3 g |