Producenci
MODECOM Obudowa komputerowa VOLCANO AMIRANI czarna
Opis
Dane techniczne
| Typ obudowy | Midi Tower |
| Format | ITX |
| Format | ATX |
| Format | Micro ATX |
| Panel boczny | Tak |
| Miejsca montażowe 3,5'' wewn. | 3 |
| Miejsca montażowe 2,5'' wewn. | 4 |
| Moc zasilacza | Brak |
| Wentylator | 12 cm |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 455 x 205 x 475 mm |
| Waga | 8.23 kg |
| Złącza na przednim panelu | 1 x mikrofon |
| Złącza na przednim panelu | 1 x słuchawki |
| Złącza na przednim panelu | 2 x USB 3.0 |
| Złącza na przednim panelu | 1 x USB 3.1 Typ C |