Producenci
MODECOM Podstawka chłodząca pod laptopa CF21 RGB SILENT FAN Czarna
Opis
Dwa wydajne wentylatory
Podstawka wypoważona jest w dwa 120 mm bardzo wydajne wentylatory z podświetleniem RGB. Nie tylko skutecznie chłodzą, ale dostarczają również efektowne wrażenia wizualne.
Materiały
Podstawka wyposażona jest w metalową siatkę, która bezpiecznie podtrzymuje laptopa. Pozostała część konstrukcji to lekkie, ale jednocześnie wytrzymałe tworzywo sztuczne.
Panel sterowania
Panel sterowania z wyświetlaczem LCD umożliwia sterowanie prędkością wentylatorów. Z poziomu panelu można je również wyłączyć. Jeden z przycisków służy do zmiany trybu pracy podświetlenia.
Dane techniczne
| Przekątna ekranu | 17'' |
| Chłodzenie | Tak |
| Wentylator | 12.5 cm |
| Liczba wentylatorów | 2 |
| Prędkość wentylatora (maks.) | 1400 obr./min |
| Przepływ powietrza | 120 cfm |
| Regulacja obrotów | Tak |
| Hub USB | 2 porty |
| Materiał | Tworzywo sztuczne |
| Materiał | Metal |
| Zasilanie | USB 5V |
| Kolor | Czarny |
| Wymiary | 460 x 296 x 50 mm |
| Waga | 1245 g |
| Pozostałe parametry |
|